f t g m
Copyright 2021 - Bağder Hazırlayan:Ali ÖKTEN

TEMSİLCİLİKLER

 anasayfa ESENYURT TACETTN VARBOZanasayfa B.EVLER M.NUR KAYNARanasayfa BYKEKMECE LE TEM.MESUDE TOKELanasayfa OUZHAN KARAHAN ATAEHRanasayfa B.DZ ERHAN SARICAanasayfa ANTALYA L ALPER BEYAZanasayfa SLVR AKIN KARABAanasayfa azerbaycan22anasayfa k.ekmeceanasayfa ÇORLU SMEYRA AZCAN2anasayfa TEKRDA MERAL KURUL2

 

DUYURU BAĞIMLILIKLA MÜCADELE DERNEĞİ (BAĞ) Yönetim Kurulu seçimlerinden , İlçe Temsilcileri toplantıları değerlendirecektir. Taleplerinizi 0 212 428 88 80  Wathsap 0505 080 7068 hattınızdan CV'lerinizi ulaştırabilirsiniz.

BAĞIMLILIKLA MÜCADELE DERNEĞİ (BAĞDER)

TEMSİLCİLİK GÖREV VE YETKİ YÖNETMELİĞİ SÖZLEŞMESİ

Anayasamızın 56. Maddesi '' Herkesi, sağlıklı ve dengeli bir çevrede yaşamamız yoktur.' Çevreyi korumak' çevreyi korumak ve çevreyi kontrol etmek. , kumar ve kötü alışkanlıklardan ve hayata geçirmek için.'''kmünü amirdir.

1.Türk Gençliği Milli İstiklal ve İstikbalimizin kirasıdır. Gençlerimiz Bu yüksek hizmete sahip olunacak şekilde terbiyeli ve faziletli olarak yetiştirilmelidir.

2.Bağığı 2016 yılında yapılacak, bu eğitim, beri ve görevi, genel ( konferans, seminer, açık, panel, röportaj,) program yürütülmektedir. Dernek saha uzmanlarımız Madde bağımlılarını Kaymakamlık merkezleri ve AMATEM (İstanbul, Çorlu) kendi araçlarımız ile yönlendirilmektedir.

3.BAĞDER gösterileri İlçe sathında BAĞDER genel merkezi ve ona Bağlı İl ve Temsilcilikleri tarafından sergilenmektedir.

4.Temsilcilikler genel Merkezin onayı ile kurulur. Temsilcilerin genel giderleri gönüllüler tarafından karşılanır.

5.BAĞDER Faaliyetleri Derneği Genel Merkez ve Temsilcilikler tarafından restore edilirken, BAĞDER Tüzüğüne ve talimatlarına göre hareket edilir.

6.Temsilcilikler Genel Merkezi izni ile yayın ve yetiştirilenden.

7.Beldelerde sistemlerde seçici genel Merkez, İl Merkez Temsilcilikleri Genel Merkeze göre.Temsilcilerimiz 6 mevsimlik olarak nasıl bir dosya ve Eposta ile ( avci.bagder@gmail ) tarafından ziyaret edilenlerle.

8.Temsilciler tarafından verilecek konferansların (metin,slayt ve filmler) Genel Merkezin onayı ile gerçekleştirilecektir.

9.Genel Merkez dışında temsilciliklerin bağış yetkisi yoktur. Temsilcilerimiz eğitim programlarını Genel Merkezelerimiz olmalıdır. Gerektiğinden Genel Yönetim Kurulu olabilecektir.

10.Hiç bir faaliyette yer alan "BAĞDER" ile ilgili olmayan kullanımda gerçekleşecek olanlar hakkında gerekli bilgiler, BAĞDER DERNEĞİ Yönetim Kurulu tarafından ikili olarak seçimlik iptali şeklinde ile gerçekleşecektir.

11.Görev Verilen Temsilcilerin internet sitesi (zorunlu Değil) ettik e-Posta : sahibi olma zorunluluğu (Örnek'in  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adreslerini Genel Merkez Sekretaryasına bildirmek zorundadır bulunmaktadır.Temsilcilerimizin postası). 

12.İlçe Temsilcilerimiz İl, İlçe veya beldelerin yerel ve mülki amirleriyle görüşmeli ve Kaymakamlıklara Dernekten alınan görev belgesi ibraz muayeneleri. Temsilcilerimiz ayrıca mülki amirlerden dernek için çalışma ofisi (kullanım) tahminler.

13.BAĞ Genel Merkezi'nin olacağı ( kitap, cd, dergi, gazete, indirim, indirim, ajanda, takvim, anahtarlık, t-shirt vs.) gibi BAĞDER TEMSİLCİLERİNE hazırne gönderilir. Temsilcilerimiz bu materyalleri kuruma hale getirmek için kaynağa çevirirler.

14.BAĞDER Psikodrama Atölyesi Proje eğitimi, diğer Bağımlılıklar ve muhafazaları muhafaza edilecek eğitimleri, her ilçede Okul ve Kurumlarda aktif olarak sunulacaktır. Bağışıklıklarla mücadelede ve eğitici misyonlar üstlenen BAĞDER DERNEİ, İlçe ve İl Temsilcileri ile bu yolda olacaktır. Temsilciliklerimiz satınalmalarında (AB Proje ) Genel Merkez Proje ile çalışacaklardır. NOT: Bağ derneği çatısı altında, belediye başkanlığı yönetim görevini üstlenir.

Temsilcilik Başlangıç ​​Tarihi:..................................BAĞDER........... ......İLÇE TEMSİLCİLİĞİ       

BAĞDER BAŞKANI Öztürk KARAHAN İMZA ................................................. ... ... ... İMZA

 

Alt Kategoriler

Güncel Haber

  

 

haber vatan

haber kurul4

BAĞIMLILIĞA KARŞI EĞİTİM, YARDIMLAŞMA VE KORUNMA  DERNEĞİ OLAĞAN 1. İSTİŞARE KURUL TOPLANTISI

Bağımlılığa Karşı Eğitim, Yardımlaşma ve Korunma Derneğimizin 1.Olağan İstişare kurulu toplantısı Avcılar Firuzköy Sosyal Tesisleri 03.03.2017 Tarih, Saat:20.00 - 22.00 arası  Avcılar Kaymakamı Sayın Hulusi Doğan beyin katılımı ve Belediye Başkanımız Sayın Handan Toprak hanımefendinin destekleri ile birlikte değerli Eğitim Uzmanları ve çeşitli meslek guruplarından oluşan seçkin katılımcılar ile gerçekleştirildi.Kurul sonucunda çıkan sonuçlar ile ilişkili projeler dernek çalışma gündemine alındı.Değerli Kaymakamımız ve büyün istişare kurul heyetimize ve katılımcılarımıza Teşekkür ediyoruz.Saygılarımla.

BAĞDER

Dernek Başkanı

Öztürk Karahan

haber kurul1haber kurul5haber kurul7haber kurul8haber kurul6

 

 

 

 dansmamerkez haberleriAVCILAR BELEDİYESİ TAKİP MERKEZİ ZİYARETİ

Bağder Derneği Dernek Başkanı Öztürk Karahan ve başkan Yardımcısı Tacettin Varboz olarak bölgede hizmet veren Bağımlılık Danışmanlık Merkezi ziyaret edildi.Clinical Director BirGül Gülen Madde ve Alkol bağımlıların teşhis ve tedavisinde uygulanan sistem hakkında bilgi aktardı.Merkezde özellikle temizlenen hastaların olması sevindirici idi.Danışmanlık ve Takip Merkezinde yer alan uzmanlar ile bölgede kurulmasını hedeflediğimiz  Devlet Hastanesi bünyesinde oluşacak Sigara Bırakma Merkezi hakkında istişarelerde bulunuldu.

 

GÜNDEM HABER ZİYARETİ

 

 

Esenyurtta bulunan ve 3 bölge ilçe haberlerini takip eden Kent Gündem Medya sahibi Sevda Durgun hanımı ziyaret ettik.Derneğimizin kısa zamanda yapılacak İstişare heyeti toplantısı sonrasında yapacağımız Basın açıklaması konusunda istişarelerde bulunduk.

 

Güncel Haber 2

duyuru bskBAĞDER AVCILAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI ZİYARETİ

BAĞDER derneği olarak Avcılar Belediye Başkanı Sn.Handan Toprak ziyaret edildi. Başkan'a derneğimizin açılışından bu yana araştırmalarımızın sonuçları aktarıldı. Kendisi bu konularda hassasiyetini ileterek derneğin hertürlü etkinlik ve çalışmasına destek vereceklerini ifade etti. Derneğimizin Mart ayı başında yapmayı planladığı BağDer İstişare Kurulu Toplantısına kendileri davet edildi ve Başkanımız bu toplantıya katılacağını belirtti. Başkan bölgede alkol ve madde bağımlılık merkezlerine ek olarak  tam teşekküllü sigara bırakma merkezini de yakın bir zamanda açmayı planladıklarını söylediler.

haber2 cizgikollejsilivri

haber2 cizgikollej

haber2 mnkaynar

BAĞDER İSTİŞARE KURUL GÖNÜLLÜLERİ ZİYARET EDİLDİ.

28.2.2017 Bağder İstişare Kurul Gönüllü üyeleri ziyaret edildi.Mekmetçik Ortaokul Müdürü Besam Dernek Başkanı Mehmet Nuri Kaynar, Çizgi Kolleji Silivri Müdürü Akın Karabağ, Çizgi Kollejleri Yönetim Kurulu Başkanı Ulaş Velioğlu ve kardeşi Savaş Velioğlu ile verimli bir fikir alışverişi yapıldı.Tüm Bağder Gönüllüleri Derneğimiz çalışmaları hakkında fikir ve desteklerini esirgemeyeceklerini ifade etti.Kendilerine Teşekkürlerimizi iletiyoruz.

 haber kaymakamlk1

 

''BENİMOYUNUM BENİM TERAPİM'' AVCILAR KAYMAKAMLIĞI PROJE TANITIM TOPLANTISI

Bağımlılıkla Mücadele Derneği yönetimi olarak Avcılar kaymakamlığının düzenlemiş olduğu '' Benim Oyunum,benim terapim'' proje tanıtım toplantısına katılımda bulunduk.Bu projenin hayata geçirilmesinde emeği geçen Sayın Avcılar Kaymakamı Hulusi Doğan beye,İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Emin Engin beye, Proje Koordinatörü Sayın Melek Turan hanımefendiye ve bütün emeği geçen takım arkadaşlarına Teşekkür ediyoruz.


Güncel Haber 3

 

haberler hulusidogan

haber kaymakamlik

AVCILAR KAYMAKAMI SN.HULUSİ DOĞAN BAĞDER DERNEĞİ OLARAK ZİYARET EDİLDİ.

Avcılar kaymakamı Sn.Hulusi Doğan makamında ziyaret edildi.Kaymakamlık olarak yapılacak projelerde birlikte yol alabilmenin uygun olduğu ifade edildi.Ayrıca Avcılar Kaymakamlığı olarak gerçekleştirilen projeler hakkında bilgi alındı.'' BENİM OYUNUM,BENİM TERAPİM'' projesi en dikkat çekici olanıydı.BAĞDER Derneğini sahada aktif olarak görmek istediğini belirten Hulusi Doğan'a Bağder derneği olarak Eğitim Uzmanlarımızla ve saha çalışmalarımızla destek sözü verdik.Mart ayı başında yapılacak geniş katılımlı Bağder İstişare Heyeti toplantısı hakkında istişarelerde bulunuldu.

haber bagderarac

BAĞIMLILIKLA MÜCADELE DERNEĞİ ARAÇLARI YOLLARDA

Bağımlılıkla Mücadele Derneğinin araçları ve araç reklamları tamamlandı. Diğer hazırlıklarımız da kısa zamanda tamamlanarak Mart ayının ilk haftasında ilk istişare toplantımızı gerçekleştireceğiz. Sonrasında ise geniş katılımlı basın mensuplarının katılacağı basın açıklaması neticesinde çalışmalarımızı başlatmış olacağız. DERDİMİZ VATAN, MİLLET VE ÇOCUKLARIMIZIN GELECEĞİDİR.

3-Aktivitelerimiz...

Ziyaretçi Sayacı

65244
BugünBugün37
DünDün59
Bu HaftaBu Hafta334
Bu AyBu Ay1645
Bugüne KadarBugüne Kadar65244