f t g m
  • Sağlıklı Yaşamak Sizin Elinizde...

  • Nargile Masum Değil...

  • Uyuşturucunun Esiri Olma...

  • Yalnız Değilsiniz...

  • Yaşamak İstiyorum...

Copyright 2021 - Bağder Hazırlayan:Ali ÖKTEN

BAĞDER BAĞIMSIZLIK MANİFESTOSU ( İNDİR )

Bağımlılıkla Mücadele Derneği (BAĞDER) Hukuk Komisyonu tarafından hazırlanmış olan '' BAĞDER BAĞIMSIZLIK MANİFESTOSU ''  nu buradan indirebilirsiniz.

BAĞDER'E NASIL ULAŞIRIM?

M.Kemalpaşa Mah.Yıldırım Beyazıt caddesi No.46 / 1  Avcılar - İstanbul

0(212) 428 88 80   Gsm: 0(505) 080 70 68

www.bagder.org  avcilar.bagder@gmail.com

  

 

PRANGA TİYATRO OYUNU

Bağder Derneği Uyuşturucuyu önleme farkındalık çalışmaları kapsamında PRANGA isimli Tiyatro oyununu, veli ve lise dengi öğrencilere profesyonel sanatçı kadroları ile sergilemektedir.Oyunumuza sponsorluk desteklerinizi bekliyoruz.

Anasayfa

Güncel

 

ÖZGÜR HAYATLAR HALI SAHA TURNUVASI

anasayfa avckaymakamÖzgür hayatlar 1.farkındalık halı saha turnuvasında bizlere destek veren Avcılar İlçe Kaymakamı Sayın Ömer Lütfi YARAN olmak üzere bütün kurum amirlerine Müftümüz Sayın Bekir DERİN, Avcılar İlçe Emniyet Müdürü Sayın Bülent YEŞİLYURT, dernek klüpleri mensubu arkadaşlarımıza, Bağder Yönetim ve Komisyon Başkanlarımıza, Sponsorumuz NİL GRUP yönetiminden Sayın Alaaddin ve Ercan KODAZ beylere, Spor Klüpler Birliği Başkanı Sayın Yunus YILDIRIM ve Ulusal Medyada çalışmalarımızı taşıyan Osman İSLAM bey ve ekibine teşekkürlerimizi sunarız.

anasatfa mhp28102018

 

 

 

 

BAĞDER ESENYURT İLÇE BAŞKANLIĞININ MHP KADIN KOLLARI VE İLÇE BAĞIMLILIKLA MÜCADELE KOMİSYONU ORTAK SEMİNERİ

Esenyurt MHP İlçe  Başkanlığı Kadın Komisyonu ve Bağımlılıkla Mücadele Derneği (BAĞDER) Esenyurt İlçe Başkanlığının ortaklaşa düzenlemiş olduğu  Bağımlılıklar Hakkında Genel Bilgilendirme ve aile eğitimi başarı ile gerçekleştirildi.Rapor desteği veren MHP İlçe Başkanı Sayın Halil KAVAL bey ve ekibine duyarlılığından ötürüteşekkürlerimizi sunarız.Bir teşekkür de Bağder Çorlu Başkanımız Sosyal Hizmet Uzmanı Sümeyra AZCAN hanıma.

anasayfa izmirvalisi

 

 

 

 

BAĞDER DERNEĞİ MERKEZ YÖNETİM VE KOMİSYONLARI İLE  ESKİ AVCILAR KAYMAKAMI HULUSİ DOĞAN BEY İST.VALİ YRD.GÖREVİNDE ZİYARET

BAĞDER Dernek Başkanı Öztürk KARAHAN, Bağder Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte İstanbul Vali Yardımcılığına atanan Sayın Hulusi DOĞAN bey ile istişare toplantısı gerçekleştirildi. Sayın Kaymakamımız gerçekleştirilecek tüm projelere desteğinin sonsuz olacağını ifade etti.Değerli Kaymakamımıza Bağımlılıkla Mücadele derneği (BAĞDER) olarak yeni görevinde sonuz başarılar diliyoruz.

 

 

 

2017 YILI BAĞDER'İN ENLERİ ÖDÜLLERİ

anasayfa bagderen2

Bağımlılıkla mücadele eden kurum, kuruluş, basın mensubu ve akademislere Bağımlılıkla Mücadele Derneği        BAĞDER) tarafından ( BAĞDER'İN EN'LERİ) ödülleri dağıtıldı. Etkinliğe dönemin Kaymakamı Sayın HulusiDOĞAN  bey ve Avcılar Belediye Başkanı Handan TOPRAK hanım katıldılar. BAĞDER Derneği Yönetimi olarak belli zaman    ararlıkları ile BAĞDER'İN EN'LERİ  ödüllerinin dağıtılması kararı alınmıştır.

 

anasayfa ecevitorta
 
 
 
 
 
 
 
BAHÇELİEVLER MEHMETÇİK ORTA OKULU ZİYARETİ

Bahçelievler Bülent Ecevit Orta okulumuzun TUBİTAK BİLİM FUARI'nın etkinliklerini ve  okul müdürü ve aynı zamanda BAĞDER Bahçelievler İlçe Başkanımız  Mehmet Nuri KAYNAR müdürümüzü ziyaret ettik. Yaklaşık 250 eserin sergilendiği fuarda görevli öğrencilerimizin kutlamalarına da katılma fırsatı bulduk.Değerli müdürlerimize ve bütün ekiplere başarılar diliyoruz.

 

 
anasayfa amniyetmdr

 

 

BAĞDER'DEN POLİS HAFTASI NEDENİ İLE DÖNEMİN EMNİYET MÜDÜRÜ ZİYARETİ

Bağder dernek Yönetimi, Kadın Komisyonu Başkanı ve bazı İlçe başkanlarımız ile Polis arkadaşımız Avcılar İlçe Emniyet Müdürü Sayın Bülent  YEŞİLYURT beyi makamında ziyaret ettik. Kıymetli Müdürümüz ve çalışma arkadaşları Polis arkadaşlarımızın Polis Haftasını kutluyoruz

 

 

 

31 MAYIS DÜNYA SİGARASIZ GÜNÜ BAĞDER '' SPORLA BAĞLAN HAYATA '' ETKİNLİĞİ

31 Mayıs Dünya Sigarasız günü kapsamında Bağder'in Bağımsız Futbol Takımı, Beşiktaş Bayan Futbol Takımı ile düzenlediğimiz Futbol Farkındalık maçı gerçekleştirildi.Bağder görevlileri tarafından gelen misafirlere Sigaranın zararlarını gösteren Karbon Monoksit Testi yapıldı. Bizlere bu organizasyonda destek Avcılar Belediye Başkanı Sayın Turan HANÇERLİ beye, Başkan Yardımcısı Ali Rıza DEĞİRMENCİ beye, Beşiktaş Jimlastik Kulübü (BJK) değerli Kız Futbol Takım oyuncuları ve hocalarına, İlçe Emniyet Mensuplarımıza, Bağder Yönetim Kurul Üyelerine Teşekkürler. Elbette maçın sonucunda DOSTLUK kazandı. ((TIKLA VE İZLE ))

anasayfa bagderbjk

 

anasayfa prangazeynepSANATLA BAĞLAN HAYATA ETKİNLİĞİ PRANGA TİYATRO OYUNU

Bağder İl ve İlçe Başkanları, eski Yeşilay Başkanı Sayın Muharrem BALCI hocamıza,Düşler Dünyası Kültür Sanat Topluluğuna, Ozanlarımıza, Neno Tiyatro Sayın Zeynep NECİLİ hanım ve oyuncularına, okul yöneticilerine ve bizleri can kulağı ile dinleyen lise ve dengi öğrenci genç kardeşlerimize Teşekkür ederken BAĞDER İLE BAĞLAN HAYATA diyoruz. ((TIKLA VE İZLE ))

 

 

 

 

 

 

 

 

Güncel Haber

  

 

haber vatan

haber kurul4

BAĞIMLILIĞA KARŞI EĞİTİM, YARDIMLAŞMA VE KORUNMA  DERNEĞİ OLAĞAN 1. İSTİŞARE KURUL TOPLANTISI

Bağımlılığa Karşı Eğitim, Yardımlaşma ve Korunma Derneğimizin 1.Olağan İstişare kurulu toplantısı Avcılar Firuzköy Sosyal Tesisleri 03.03.2017 Tarih, Saat:20.00 - 22.00 arası  Avcılar Kaymakamı Sayın Hulusi Doğan beyin katılımı ve Belediye Başkanımız Sayın Handan Toprak hanımefendinin destekleri ile birlikte değerli Eğitim Uzmanları ve çeşitli meslek guruplarından oluşan seçkin katılımcılar ile gerçekleştirildi.Kurul sonucunda çıkan sonuçlar ile ilişkili projeler dernek çalışma gündemine alındı.Değerli Kaymakamımız ve büyün istişare kurul heyetimize ve katılımcılarımıza Teşekkür ediyoruz.Saygılarımla.

BAĞDER

Dernek Başkanı

Öztürk Karahan

haber kurul1haber kurul5haber kurul7haber kurul8haber kurul6

 

 

 

 dansmamerkez haberleriAVCILAR BELEDİYESİ TAKİP MERKEZİ ZİYARETİ

Bağder Derneği Dernek Başkanı Öztürk Karahan ve başkan Yardımcısı Tacettin Varboz olarak bölgede hizmet veren Bağımlılık Danışmanlık Merkezi ziyaret edildi.Clinical Director BirGül Gülen Madde ve Alkol bağımlıların teşhis ve tedavisinde uygulanan sistem hakkında bilgi aktardı.Merkezde özellikle temizlenen hastaların olması sevindirici idi.Danışmanlık ve Takip Merkezinde yer alan uzmanlar ile bölgede kurulmasını hedeflediğimiz  Devlet Hastanesi bünyesinde oluşacak Sigara Bırakma Merkezi hakkında istişarelerde bulunuldu.

 

GÜNDEM HABER ZİYARETİ

 

 

Esenyurtta bulunan ve 3 bölge ilçe haberlerini takip eden Kent Gündem Medya sahibi Sevda Durgun hanımı ziyaret ettik.Derneğimizin kısa zamanda yapılacak İstişare heyeti toplantısı sonrasında yapacağımız Basın açıklaması konusunda istişarelerde bulunduk.

 

Güncel Haber 2

duyuru bskBAĞDER AVCILAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI ZİYARETİ

BAĞDER derneği olarak Avcılar Belediye Başkanı Sn.Handan Toprak ziyaret edildi. Başkan'a derneğimizin açılışından bu yana araştırmalarımızın sonuçları aktarıldı. Kendisi bu konularda hassasiyetini ileterek derneğin hertürlü etkinlik ve çalışmasına destek vereceklerini ifade etti. Derneğimizin Mart ayı başında yapmayı planladığı BağDer İstişare Kurulu Toplantısına kendileri davet edildi ve Başkanımız bu toplantıya katılacağını belirtti. Başkan bölgede alkol ve madde bağımlılık merkezlerine ek olarak  tam teşekküllü sigara bırakma merkezini de yakın bir zamanda açmayı planladıklarını söylediler.

haber2 cizgikollejsilivri

haber2 cizgikollej

haber2 mnkaynar

BAĞDER İSTİŞARE KURUL GÖNÜLLÜLERİ ZİYARET EDİLDİ.

28.2.2017 Bağder İstişare Kurul Gönüllü üyeleri ziyaret edildi.Mekmetçik Ortaokul Müdürü Besam Dernek Başkanı Mehmet Nuri Kaynar, Çizgi Kolleji Silivri Müdürü Akın Karabağ, Çizgi Kollejleri Yönetim Kurulu Başkanı Ulaş Velioğlu ve kardeşi Savaş Velioğlu ile verimli bir fikir alışverişi yapıldı.Tüm Bağder Gönüllüleri Derneğimiz çalışmaları hakkında fikir ve desteklerini esirgemeyeceklerini ifade etti.Kendilerine Teşekkürlerimizi iletiyoruz.

 haber kaymakamlk1

 

''BENİMOYUNUM BENİM TERAPİM'' AVCILAR KAYMAKAMLIĞI PROJE TANITIM TOPLANTISI

Bağımlılıkla Mücadele Derneği yönetimi olarak Avcılar kaymakamlığının düzenlemiş olduğu '' Benim Oyunum,benim terapim'' proje tanıtım toplantısına katılımda bulunduk.Bu projenin hayata geçirilmesinde emeği geçen Sayın Avcılar Kaymakamı Hulusi Doğan beye,İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Emin Engin beye, Proje Koordinatörü Sayın Melek Turan hanımefendiye ve bütün emeği geçen takım arkadaşlarına Teşekkür ediyoruz.


Güncel Haber 3

 

haberler hulusidogan

haber kaymakamlik

AVCILAR KAYMAKAMI SN.HULUSİ DOĞAN BAĞDER DERNEĞİ OLARAK ZİYARET EDİLDİ.

Avcılar kaymakamı Sn.Hulusi Doğan makamında ziyaret edildi.Kaymakamlık olarak yapılacak projelerde birlikte yol alabilmenin uygun olduğu ifade edildi.Ayrıca Avcılar Kaymakamlığı olarak gerçekleştirilen projeler hakkında bilgi alındı.'' BENİM OYUNUM,BENİM TERAPİM'' projesi en dikkat çekici olanıydı.BAĞDER Derneğini sahada aktif olarak görmek istediğini belirten Hulusi Doğan'a Bağder derneği olarak Eğitim Uzmanlarımızla ve saha çalışmalarımızla destek sözü verdik.Mart ayı başında yapılacak geniş katılımlı Bağder İstişare Heyeti toplantısı hakkında istişarelerde bulunuldu.

haber bagderarac

BAĞIMLILIKLA MÜCADELE DERNEĞİ ARAÇLARI YOLLARDA

Bağımlılıkla Mücadele Derneğinin araçları ve araç reklamları tamamlandı. Diğer hazırlıklarımız da kısa zamanda tamamlanarak Mart ayının ilk haftasında ilk istişare toplantımızı gerçekleştireceğiz. Sonrasında ise geniş katılımlı basın mensuplarının katılacağı basın açıklaması neticesinde çalışmalarımızı başlatmış olacağız. DERDİMİZ VATAN, MİLLET VE ÇOCUKLARIMIZIN GELECEĞİDİR.

3-Aktivitelerimiz...

Ziyaretçi Sayacı

65250
BugünBugün43
DünDün59
Bu HaftaBu Hafta340
Bu AyBu Ay1651
Bugüne KadarBugüne Kadar65250