f t g m
  • Sağlıklı Yaşamak Sizin Elinizde...

  • Nargile Masum Değil...

  • Uyuşturucunun Esiri Olma...

  • Yalnız Değilsiniz...

  • Yaşamak İstiyorum...

Copyright 2023 - Bağder Hazırlayan:Ali ÖKTEN

BAĞDER BAĞIMSIZLIK MANİFESTOSU ( İNDİR )

Bağımlılıkla Mücadele Derneği (BAĞDER) Hukuk Komisyonu tarafından hazırlanmış olan '' BAĞDER BAĞIMSIZLIK MANİFESTOSU ''  nu buradan indirebilirsiniz.

BAĞDER'E NASIL ULAŞIRIM?

M.Kemalpaşa Mah.Yıldırım Beyazıt caddesi No.46 / 1  Avcılar - İstanbul

0(212) 428 88 80   Gsm: 0(505) 080 70 68

www.bagder.org  avcilar.bagder@gmail.com

  

 

PRANGA TİYATRO OYUNU

Bağder Derneği Uyuşturucuyu önleme farkındalık çalışmaları kapsamında PRANGA isimli Tiyatro oyununu, veli ve lise dengi öğrencilere profesyonel sanatçı kadroları ile sergilemektedir.Oyunumuza sponsorluk desteklerinizi bekliyoruz.

Anasayfa

Güncel

ÖZGÜR HAYATLAR HALI SAHA TURNUVASIanasayfa avckaymakam

Etkinliğe Avcılar Kaymakamı Sayın Ömer Lütfi YARAN, Kulüp ve tüm kurum amirleri, Avcılar Müftüsü Sayın Bekir DERİN, Avcılar İlçe Emniyet Müdürü Sayın Bülent YEŞİLYURT, Dernek Yöneticileri, Bağder Yönetim Kurulu Üyeleri ve Temsilciler, Organizasyon Sponsoru NİL GRUP ve sahibi Sayın Ercan KODAZ, Spor Külüpler Birliğin Başkanı Sayın Yunus YILIM ve Ulusal Medyadan Sayın Osman İSLAM'da bulundular.Sonuçta DOSTLUK oldu. 

anasayfa izmirvalisiBAĞDER DERNEĞİ YÖNETİM KURULU ÜYELERİNİN GEÇMİŞ DÖNEM AVCILAR KAYMAKAMI HALEN İZMİR VALİ YARDIMCISI SAYIN HULUSİ DOĞAN ZİYARETI

Bağder Dernek merkezi Öztürk KARAHAN, Bağder Yönetim Kurulu Üyeleri ile İstanbul Vali Yardımcılığı görevine atanan Hulusi DOĞAN'dır. değerlendirmeler de bulunduk. 2017 YILI BAĞDER'İN Enleri ödülleri DAĞIILDI Bağımlılıkla Mücadele eden Örgütler, Eğitimciler, lavabo Mensupları, akademisyenlere BAĞDER ' İN Enleri dağıtıldı. Ödüllere kazananlara Plaketlleri Etkinliğe katılımlı bir konuğu Avcılar Kaymakamı ve İzmir Vali Yardımcımız Sayın Hulusi DOĞAN bey takdim edildi.

BAHÇELİEVLER BÜLENT ECEVİT ORTA OKULU ZİYARETI

Bahçelievler Bülent Ecevit Ortaokulunun TUBİTAK BİLİM FUARI ve Bağder Bahçelievler BAĞDER Merkezi eğitimci müdür Sayın Mehmet Nuri KAYNAR hocamızı ziyaret etti. Yaklaşık 250 tercih edilmemesi dikkat çekici.anasayfa ecevitorta

POLİS HAFTASI BAĞDER AVCILAR EMNİYET MÜDÜRÜ ZİYARETİ

Bağder Yönetim Kurulu Üyeleri, Bağder Mahalle Anneleri ve Kadın Meclisi ve emniyet mensupları ile Avcılar İlçe Emniyet Müdürü Sayın Bülent YEŞİLYURT polis Haftası nedeniyle ziyaret edildi.anasayfa amniyetmdr

31 MAYIS DÜNYA SİGARASIZ GÜNÜ BAĞDER '' SPORLA BAĞLAN HAYATA '' ETKİNLİĞİ

31 Dünyasız Bağder'in Bağımsız Futbol Takımı, Beşiktaş Bayan Takımı ile antrenmanımız Futbolluk maçı oynandı.Bağder Mayıs'ta gelen gidişte gidişte gidişin sigaranın sevişlerini anlattı. Bizlere bu organizasyonda destek Avcılar Belediye Başkanı Sayın Turan HANÇERLİ beye, Başkan Ali Rıza DEĞİRMENCİ beye, Beşiktaş Jimlastik Kulübü (BJK) Değerli Kız Futbol Takım oyuncuları ve hocalarına, İlçe Emniyet Mensuplarımıza, Bağder Yönetim Kurul Üyelerine . Tabii ki karşılaşman için DOSTLUK kazandı.

 SANATLA BAĞLAN HAYATA ETKİNLİĞİ PRANGA TİYATRO OYUNU

Bağder ve İlçeleri, eski Yeşilay Başkanı Sayın Muharrem BALCImıza,Düşler Topluluğuna, Ozanlarımıza, Neno Kültür Sayın Zeynep NECİLİ hanım ve yöneticia, okul yöneticileri ve bizleri can kulağı ile dinleyen lise ve dengi öğrenci gençlerimize kızlarımıza BAĞDER İLE BAĞLAN HAYATA diyoruz.

anasayfa prangazeynep

 

 

 

 

 

 

 

Güncel Haber

  

 

haber vatan

haber kurul4

 

haber kurul1haber kurul5haber kurul7haber kurul8haber kurul6

 

 dansmamerkez haber

 

Güncel Haber 2

duyuru bskBAĞDER AVCILAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI ZİYARETİ

BAĞDER derneği olarak Avcılar Belediye Başkanı Sn.Handan Toprak ziyaret edildi. Başkan'a derneğimizin açılışından bu yana araştırmalarımızın sonuçları aktarıldı. Kendisi bu konularda hassasiyetini ileterek derneğin hertürlü etkinlik ve çalışmasına destek vereceklerini ifade etti. Derneğimizin Mart ayı başında yapmayı planladığı BağDer İstişare Kurulu Toplantısına kendileri davet edildi ve Başkanımız bu toplantıya katılacağını belirtti. Başkan bölgede alkol ve madde bağımlılık merkezlerine ek olarak  tam teşekküllü sigara bırakma merkezini de yakın bir zamanda açmayı planladıklarını söylediler.

haber2 cizgikollejsilivri

haber2 cizgikollej

haber2 mnkaynar

BAĞDER İSTİŞARE KURUL GÖNÜLLÜLERİ ZİYARET EDİLDİ.

28.2.2017 Bağder İstişare Kurul Gönüllü üyeleri ziyaret edildi.Mekmetçik Ortaokul Müdürü Besam Dernek Başkanı Mehmet Nuri Kaynar, Çizgi Kolleji Silivri Müdürü Akın Karabağ, Çizgi Kollejleri Yönetim Kurulu Başkanı Ulaş Velioğlu ve kardeşi Savaş Velioğlu ile verimli bir fikir alışverişi yapıldı.Tüm Bağder Gönüllüleri Derneğimiz çalışmaları hakkında fikir ve desteklerini esirgemeyeceklerini ifade etti.Kendilerine Teşekkürlerimizi iletiyoruz.

 haber kaymakamlk1

 

''BENİMOYUNUM BENİM TERAPİM'' AVCILAR KAYMAKAMLIĞI PROJE TANITIM TOPLANTISI

Bağımlılıkla Mücadele Derneği yönetimi olarak Avcılar kaymakamlığının düzenlemiş olduğu '' Benim Oyunum,benim terapim'' proje tanıtım toplantısına katılımda bulunduk.Bu projenin hayata geçirilmesinde emeği geçen Sayın Avcılar Kaymakamı Hulusi Doğan beye,İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Emin Engin beye, Proje Koordinatörü Sayın Melek Turan hanımefendiye ve bütün emeği geçen takım arkadaşlarına Teşekkür ediyoruz.


Güncel Haber 3

 

haberler hulusidogan

haber kaymakamlik

AVCILAR KAYMAKAMI SN.HULUSİ DOĞAN BAĞDER DERNEĞİ OLARAK ZİYARET EDİLDİ.

Avcılar kaymakamı Sn.Hulusi Doğan makamında ziyaret edildi.Kaymakamlık olarak yapılacak projelerde birlikte yol alabilmenin uygun olduğu ifade edildi.Ayrıca Avcılar Kaymakamlığı olarak gerçekleştirilen projeler hakkında bilgi alındı.'' BENİM OYUNUM,BENİM TERAPİM'' projesi en dikkat çekici olanıydı.BAĞDER Derneğini sahada aktif olarak görmek istediğini belirten Hulusi Doğan'a Bağder derneği olarak Eğitim Uzmanlarımızla ve saha çalışmalarımızla destek sözü verdik.Mart ayı başında yapılacak geniş katılımlı Bağder İstişare Heyeti toplantısı hakkında istişarelerde bulunuldu.

haber bagderarac

BAĞIMLILIKLA MÜCADELE DERNEĞİ ARAÇLARI YOLLARDA

Bağımlılıkla Mücadele Derneğinin araçları ve araç reklamları tamamlandı. Diğer hazırlıklarımız da kısa zamanda tamamlanarak Mart ayının ilk haftasında ilk istişare toplantımızı gerçekleştireceğiz. Sonrasında ise geniş katılımlı basın mensuplarının katılacağı basın açıklaması neticesinde çalışmalarımızı başlatmış olacağız. DERDİMİZ VATAN, MİLLET VE ÇOCUKLARIMIZIN GELECEĞİDİR.

3-Aktivitelerimiz...

Ziyaretçi Sayacı

108940
BugünBugün24
DünDün92
Bu HaftaBu Hafta239
Bu AyBu Ay1848
Bugüne KadarBugüne Kadar108940